דודו בר אור בביוטי סיטי 2017

את מקום המעצב הבינלאומי החליפה הבוקר המעצבת הג’ינג’ית דורית בר אור המכונה “דודו”, בפתיחת הביוטי סיטי בגני התערוכה, על המסלול הכהה פסעו דוגמניות בקולקציית סתיו-חורף 2018

הבוקר התקיים אירוע הפתיחה של ביוטי סיטי 2017 , זו השנה ה- 11 שחברת סופר-פארם מציגה בביתן 1 בגני התערוכה את חנות הפופ אפ הגדולה בישראל שמשלבת חווית קנייה ייחודית לבין תכנים מרתקים (תצוגות, הרצאות ופאנלים). את האירוע פתחה המעצבת הישראלית שכבשה את עולם האופנה הבינלאומי דודו בר אור ועל בימת הביוטי סיטי הציגה את קולקציית סתיו- חורף 2018.

 

ההשראה לקולקציית סתיו-חורף 2018 מגיעה מתרבות תימן המסורתית המציגה צבעים חומרים וצורות באופן מסקרן עם שילובים מרתקים שיוצרים שפה חדשה. ניתן לראות בדי יוקרה שמתחברים לבדים רקומים וטכניקות חדשות של הדפסי גליטר על קטיפה.

בקולקציה שילבה בר אור אלמנטים ייחודיים שמגבשים את הקולקציה ומציגים יופי, מקוריות ועדינות הן בבדים עם רקמה תימנית הן בתכשיטים ובאומנות שמתחברים בצורה הרמונית לבגד. הרקמה היא אחד מסימני ההיכר של האישה התימניה אשר משתלבת עם כפתורי הכסף, החוטים והניטים. כל אלו נתפרים בשיטות ייחודיות ובעבודת יד מדויקת שכוללים בדי קטיפת משי, בדים עשירים ברקמות כסף וזהב, בדי טול מאיטליה עם פוייל ובדים גדולים ונשפכים.

גזרות הפריטים אלגנטיות, נשיות ונשפכות כך שהן מאריכות את גוף האישה. כל דגם על המסלול  מאובזר עד הפרט האחרון בעזרתן של שתי מעצבות מדהימות שמשתפות פעולה בתצוגה: אפרת קסוטו לתכשיטים ושני לקס לנעליים.

דודו השיקה את המותג בבעלותה לפני שנים אחדות וכבר הספיקה לזכות בסיקור של המגזינים הנחשבים, להילבש על ידי אושיות אופנה מובילות ולהימכר בבוטיקים היוקרתיים בעולם.

התצוגה של דודו פתוחה לקהל הרחב במהלך ארבעת ימי הביוטי סיטי 4-7 ליולי.יום רביעי 5.7 בשעה 16:30, יום חמישי 6.7 בשעה 16:30, יום שישי 7.7 בשעה 11:00 ביתן 1 גני התערוכה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn