הסטייל של אסנת

אסנת חדאד פאשניסטה אמיתית עם רזומה של הקמת חנות און ליין מצליחה, הצטיידה לאחרונה בפרוטזה וממשיכה להוכיח לכולנו שסטייל זה משהו ש”אי אפשר להפטר ממנו” הזמנו אותה לשיחה לשמוע ממנה מהי אופנה בשבילה

אסנת חדאד בת 25 מבני ברק, יזמית אופנה סטייליסטית ובעלת אתר סטריט סטייל, אולי השם מצלצל לכן מוכר, אסנת עברה תאונת דרכים קשה בה היא נפצעה קשה איבדה את רגלה, אחותה ובן דודה ז”ל, בתהליך התאוששות מעורר הערצה  הכולל התאמת פרוטזה רובוטית בארה”ב, היא הקדימה את כל התחזיות של הרופאים ובעזרת כוח הרצון המופלא שלה היא נעמדה שוב על רגל ופרוטזה

 

האם התאונה השפיעה על הבחירות האופנתיות שלך או על המלתחה שלך?

האמת שאני ממש משתדלת לא לייחס לזה חשיבות. להיפך, הפרוטזה הופכת כל לוק למעניין יותר (לא שהייתי בוחרת אותה מלכתחילה, ממש לא!!!! אבל היא פה אז….). מה שכן, נכון לעכשיו יש משהו בפרוטזה, שבולט יותר בירכיים (זה זמני וזה הולך להשתנות בקרוב) ועל כן נדרש ממני לטשטש את האזור כי רק צד אחד בולט. לכן אני חייבת חצאיות רחבות יותר ו…יש לי בעיה עם חצאיות צרות, למזלי זה משהו שכמעט אינו קיים במלתחה שלי. חלק מחווית השופינג שלי הייתה פשוט לקחת את מה שאני אוהבת בלי למדוד, אבל עכשיו אני צריכה למדוד חצאיות בחנות.

אסנת בפיזיוטרפיה בארה”ב

מי מקורות ההשראה שהשפיעו ומשפיעים על הסטייל שלך:

אני עוקבת באדיקות אחרי בלוגריות נחשבות כמו kristina bazan, chiara farragni, araya alberta hargate,  chriselle lim ואחר המותגים הגדולים, בעיקר דרך הבלוגריות הנ”ל. מכיוון שכך, תמיד ניתן לחזות טרנדים כי על אושיות האופנה האלו תמיד רואים אותם לראשונה, עוד טרם הגיעו לחנויות. כמובן שיש גם את הסלב והדוגמניות כמו ג’יג’י חדיד, קנדל ג’נר וכו’.

בשבועות האופנה אני עוקבת באופן יומיומי! אחרי התצוגות שהיו וחשוב מכך – מה הלך בסטריט סטייל באותו יום. זו התחזית המדויקת ביותר שאפשר לקבל. אני שומרת לי בגלריה את הדברים הנחשקים בעיניי והבולטים ביותר.

אני אוהבת מאוד לאמץ כמה שיותר טרנדים חדשים מהסטריט סטייל של חודש האופנה. להציג את הטרנדים שייקח זמן רב עד שבלוגריות ארצנו יאזרו אומץ ללבוש.

תמיד אפשר לקלוט את הטרנדים שייתפסו חזק במהלך העונות הקרובות, וזה ממבט על מה שמופיע בטעימות קטנות קודם כל בזארה. זה חלק מהקטע של זארה- לקחת את הדברים החמים יותר משבוע האופנה, כשהם עדיין רחוקים מלהיות טרנד בישראל, ולהביא אותם בלייב לחנויות – לאמיצות שבנינו.

“אני לא פוחדת לחטוף את הטרנדים במהירות ולאמץ גם אם אני יודעת שייקח זמן עד שיאמצו אותם כאן. אבל זה חלק גדול מהכיף שלי” אסנת חדאד

מותגי אופנה אהובים:

ולנטינו,פנדי, שאנל, סלין, קלואה, לואי ויטון, מיו-מיו, ברברי ועוד. ויש גם את תיקי הפירסינג המגניבים והנחשקים של jw.

אתר אינטרנט מומלץ לקניות און ליין:

האתר הטרנדי והנגיש באמת זהו כמובן ASOS. מעבר לזה מאוהבת ב:net a porter , forzieri,moda operandi…

אם הייתה לך אפשרות, איזה מותג אופנה היית מביאה לארץ?

אני נוטה להשאיר מותגים בחו”ל… הם הכייף הגדול שבשופינג סביב העולם. מה גם שכאן בישראל הם תמיד יהיו יקרים יותר.

מהן מגמות האופנה הבולטות הקיץ:

חגורת מחוך, פסים, המון(קצת יותר מדי) תכלת, קשירות: סרטים /איקסים, נקודות, רצועות גיטרה לתיקים/חגורות, שקופים ואוברסייז – שהלוואי ויישאר לעולם.

5 פריטי חובה בארון של כל פאשניסטה:

  • משקפי שמש – וכמה שיותר
  • תיקים קטנים וגדולים – בצבעים והדפסים מדליקים
  • בגד ים שווה- כי קיץ וחייב 🙂
  • עגילים גדולים וטבעות עדינות
  • וכמובן – אודמים. ואיך אומרים? אין פשניסטה ללא 2/3 צבעים שונים של ליפסטיק בתיק, כי לכי תדעי מה יהיה ולאן יזרום היום שלנו? 🙂

מה עם האתר שלך סטריט סטייל?שמנו לב שהוא ירד מהאוויר

לגבי סטריט סטייל, מאוד קשה לי בלי הביזנס הזה עכשיו שמילא את כולי (זה הבייבי שלנו ועבדנו קשה עליו), אבל זה זמני. התאונה בהחלט השפיעה לנו על העסק הן מבחינת ניתוב הכסף והן ניתוב הזמן שהשיקום והפרוטזה דורשת ממני.

רוצות להשיך לעקוב אחרי אסנת כנסו לאינסטגרם ולפייסבוק שלה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn