ZAGREB OPEN 2023. Ivan Blažević zlatni i brončani u katama, Antonela  Blažević brončana u borbama - www.icv.hr
ZAGREB OPEN 2023. Ivan Blažević zlatni i brončani u katama, Antonela Blažević brončana u borbama - www.icv.hr

Nakon tri godine u Zagrebu se održao judo turnir Black Belt Open - Index.hr

FOTO] Jigoro uspješan u Zagrebu; Grbeš i dalje nepobjediva - Kutjevački.hr

Borilačka vještina Kempo, Zagreb - SelectBox

Judo Grand Prix Zagreb - Titani tatamija u Zagrebu

Slobodna Dalmacija - Nadolazeći judaški Grand Prix u Zagrebu nije mogao  imati bolju najavu: Krišto, Cvjetko i Puljiz medaljama na 'euru' potvrdile  kvalitetu
Slobodna Dalmacija - Nadolazeći judaški Grand Prix u Zagrebu nije mogao imati bolju najavu: Krišto, Cvjetko i Puljiz medaljama na 'euru' potvrdile kvalitetu

JUDO KLUB ZRINSKI Međimurski judaši osvojili osam medalja u Zagrebu! —  eMedjimurje.hr
JUDO KLUB ZRINSKI Međimurski judaši osvojili osam medalja u Zagrebu! — eMedjimurje.hr

11. simpozij “Školski sport“: najavljena suradnja na novim inkluzivnim  sportskim programima | Školski sport
11. simpozij “Školski sport“: najavljena suradnja na novim inkluzivnim sportskim programima | Školski sport

Lara Cvjetko zlatna na Grand Prix-u u Zagrebu | Solin Live

Tekvondaši iz 47 zemalja ovog vikenda u Zagrebu, nastupa i svjetski prvak -  Večernji.hr
Tekvondaši iz 47 zemalja ovog vikenda u Zagrebu, nastupa i svjetski prvak - Večernji.hr

Hrvatski judo savez

Zagreb Karate Fest - TOP 10 u kimonu

Omega Zagreb | Zagreb

Bilić Pavlinović osvojio srebro na Europskom studentskom prvenstvu u Zagrebu  - Sportnet
Bilić Pavlinović osvojio srebro na Europskom studentskom prvenstvu u Zagrebu - Sportnet

Masleši tri zlata i bronca u Zagrebu | Plusportal

Flavia Paliaga peta u Zagrebu | ISTRASPORT

Kickboxing turnir ''Croatia Open'' u Zagrebu uspješan za vodičke borce

Borilački sportovi - hrsport.hr

Zaprešićke karateke nastupile u Zagrebu

Sportske novosti - 'Od 2030. godine niti jedan međunarodni sportski događaj  se neće moći održati bez da nije karbo-negativan'
Sportske novosti - 'Od 2030. godine niti jedan međunarodni sportski događaj se neće moći održati bez da nije karbo-negativan'

Unisport Web

Džudaši Judokana osvojili 4 medalje na "Kupu Like" u Zagrebu - Požeški  sportski savez
Džudaši Judokana osvojili 4 medalje na "Kupu Like" u Zagrebu - Požeški sportski savez