Home

spektar željezo Nezadovoljan taekwondo svjetsko prvenstvo 2022 Dobro otirač Mučili

Ema Bakula iz TKD Velika Gorica osigurala Svjetsko kadetsko prvenstvo

Tehničko taekwondo prvenstvo Hrvatske 2022 — SIB.hr

Predsjednik Sabora Jandroković uputio čestitku Leni Stojković u povodu  osvajanja zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu u taekwondou | Hrvatski  sabor
Predsjednik Sabora Jandroković uputio čestitku Leni Stojković u povodu osvajanja zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu u taekwondou | Hrvatski sabor

Taekwondo President kup 2022 | Sport Imotski

Dvoje Livnjaka izborilo nastup na svjetskom prvenstvu u taekwondou -  Tomislav City
Dvoje Livnjaka izborilo nastup na svjetskom prvenstvu u taekwondou - Tomislav City

Josip Teskera uoči nastupa na seniorskom SP-u: “Sanjam i želim!” | Huknet

Dobrodošli - Hrvatski taekwondo savez

TAEKWONDO – Stranica 6 – KAŠonline

Svjetska prvakinja u taekwondou - Hrvatski vojnik

Tradicionalni ITF Taekwon-Do savez objavio kalendar događanja za 2022.  godinu – CroRing
Tradicionalni ITF Taekwon-Do savez objavio kalendar događanja za 2022. godinu – CroRing

Srebro i bronca za članice Taekwondo kluba Velika Gorica

TAEKWONDO Hrvatski reprezentativci drugog dana svjetskog prvenstva na  dramatičan način ostali bez medalja | Dalmatinski portal
TAEKWONDO Hrvatski reprezentativci drugog dana svjetskog prvenstva na dramatičan način ostali bez medalja | Dalmatinski portal

SVJETSKO PRVENSTVO U TAEKWONDOU Ivan Šapina svjetski viceprvak, Bruna  Duvančić brončana | Dalmatinski portal
SVJETSKO PRVENSTVO U TAEKWONDOU Ivan Šapina svjetski viceprvak, Bruna Duvančić brončana | Dalmatinski portal

Novosti i obavijesti - Taekwondo Medvedgrad

Fight Site - Sjajan početak kadetskog Svjetskog prvenstva: Mlada Hrvatica  već prvog dana osvojila svjetski tron
Fight Site - Sjajan početak kadetskog Svjetskog prvenstva: Mlada Hrvatica već prvog dana osvojila svjetski tron

Događaji – Stranica 8 – Marjan Taekwondo klub

Sportske novosti - Lena Stojković nakon europskog zlata osvojila i svjetsko!  U finalu uvjerljivo pobijedila 11 godina stariju suparnicu
Sportske novosti - Lena Stojković nakon europskog zlata osvojila i svjetsko! U finalu uvjerljivo pobijedila 11 godina stariju suparnicu

Vinkovačka taekwondo delegacija sudjeluje na Europskom prvenstvu |  Novosti.hr
Vinkovačka taekwondo delegacija sudjeluje na Europskom prvenstvu | Novosti.hr

TAEKWONDO Ivana Duvančić brončana na svjetskom seniorskom prvenstvu u  Meksiku | Dalmatinski portal
TAEKWONDO Ivana Duvančić brončana na svjetskom seniorskom prvenstvu u Meksiku | Dalmatinski portal

TKD Velika Gorica: Sara Habijančić srebrna na kvalifikacijskom turniru za  svjetsko juniorsko prvenstvo
TKD Velika Gorica: Sara Habijančić srebrna na kvalifikacijskom turniru za svjetsko juniorsko prvenstvo

Državno prvenstvo Medulin 2022 - TKD FORMA

U Koreju na Svjetsko prvenstvo putuje četiri člana TKD kluba Prana –  Trend.com.hr
U Koreju na Svjetsko prvenstvo putuje četiri člana TKD kluba Prana – Trend.com.hr

Hrvatski taekwondoaši drugog dana SP-a u Meksiku na dramatičan način ostali  bez medalja – CroRing
Hrvatski taekwondoaši drugog dana SP-a u Meksiku na dramatičan način ostali bez medalja – CroRing

Svjetsko kadetsko prvenstvo u Taekwondou - Hrvatski taekwondo savez

Drugi dan SP 2023 - Matea Jelić se iz Azerbajdžana vraća sa brončanom  medaljom! - Hrvatski taekwondo savez
Drugi dan SP 2023 - Matea Jelić se iz Azerbajdžana vraća sa brončanom medaljom! - Hrvatski taekwondo savez

Čak 12 seniora Marjana izborilo put na svjetsko prvenstvo u Meksiku - Radio  Dalmacija
Čak 12 seniora Marjana izborilo put na svjetsko prvenstvo u Meksiku - Radio Dalmacija